Stomatologia estetyczna


_

_

_
W zakres zabiegów stomatologii estetycznej w gabinetach MAX-DENT wchodzi m.in.:
 • Wybielanie zębów metodą nakładkową
  - Kuracja odbywa się za pomocą specjalistycznego preparatu Opalescence PF (dostępny w trzech rodzajach: bezsmakowym, miętowym, arbuzowym).
  - Od każdego pacjenta pobierane są wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla jego potrzeb nakładek na zęby.
  - Przeźroczysta, wygodna i elastyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu i jest niezauważalna w ciągu dnia.
  - Kuracja jest bardzo bezpieczna dla pacjenta i trwa średnio ok. 10 dni.
  - Wybielanie nakładkowe to bezpieczna metoda wybielania o niezwykle wysokiej skuteczności, nie powodująca zmian chemicznych w strukturze zęba, nie osłabiająca jego odporności na próchnicę oraz nie powodująca stanu zapalnego miazgi zębów.
  - Preparaty Opalescence PF przyczyniają się do remineralizacji szkliwa i zapobiegają powstawaniu próchnicy.
 • Wybielanie zębów metodą Opalescence Boost NOWOŚĆ
  PROMOCJA: -10% - w gabinecie w Katowicach wybielanie za jedyne 900 zł!
  - Umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym szybko i bezpiecznie, bez użycia nakładek.
  - Opalescence Boost jest aktywowanym chemicznie żelem do profesjonalnego wybielania i odbarwiania tkanki zębowej w gabinecie stomatologicznym.
  - Chemiczna aktywacja Opalescence Boost umożliwia osiągnięcie maksymalnej efektywności środka wybielającego, a dodatkowa aktywacja światłem wzmacnia efekt zabiegu.
  - Dzięki neutralnemu pH (7,0) i maksymalnej aktywności utleniającej jest wysoce efektywny i jednocześnie nie uszkadza szkliwa.
 • Estetyczna odbudowa kształtu zęba.
 • Odbudowa zęba.
 • Wkład koronowo-korzeniowy standard.
 • Wkład z włókna szklanego.
 • Most adhezyjny.
 • Licówka kompozyt.

Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 24.02.2014 r.
"(...) Wyroby przeznaczone do wybielania zębów zawierające w swoim składzie 0.1% – 6% nadtlenku wodoru nie powinny być sprzedawane w ogólnodostępny dla konsumentów sposób. (...) Główny Inspektor Sanitarny ostrzega również przed indywidualnym przeprowadzaniem zabiegów wybielania zębów preparatami zawierającymi powyżej 0.1% (do 6%) nadtlenku wodoru. Zabiegi wybielania zębów powinny być dokonywane po konsultacji z lekarzem stomatologiem, który po dokonaniu oceny stanu zębów oraz jamy ustnej przeprowadzi pierwszy zabieg, a następnie ewentualnie do dalszego stosowania preparat będzie mógł być przekazany/sprzedany konsumentowi".
Źródło: www.gis.gov.pl
_

Odwiedź dział Promocje.